Tarihçe?

4 ortaklı genç girişimciler olarak 1996 yılında firmamızı kurduk ve MESKİ’nin sayaç okuma işleriyle faaliyetlerimize başladık. İlk sayaç okumaları elle yapılıyordu. Biz ise gelişmekte olan teknolojiden faydalanarak programlar yaptık ve endeksörler aldık. Dolayısıyla endeks okuma işlerini kurumlarda uygulamaya başladık. Daha sonraları park bahçe ve fen işleri gibi birimlerde de çalışmaya başladık. Zaman zaman okul inşaatları, içme suyu döşeme, yer altı kanalizasyon işleri gibi farklı projelerde de yer aldık.

Mersin ile başladığımız hizmet serüvenimizde Adapazarı, İstanbul, Kırıkkale, Antalya, İzmit, Kütahya, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Ankara gibi pek çok ilde endeks okumaları gerçekleştirdik.

Kütahyada Maden, İzmitte Sayaç Değişimi, İstanbulda yol bakım ve onarım, Antalya’da park ve bahçe işleri ve Aydın’da su-endeks okuma faaliyetlerini sürdürüyoruz.

İstanbul’da ise 4 ilçenin bağlı bulunduğu 7. bölgenin işlerini biz devam ettiriyoruz. Bu bölgede; trafik kazası sonrası yol açma çalışmaları, yol temizlenmesi, bozuk yolların asfaltlanması ve kaldırım tamiratı gibi yol ağırlıklı hizmetlerimiz mevcut. Tüm bu işler, belediyeler ve kamu kuruluşlarından ihaleyle aldığımız hizmet işleridir.

Bizler çalıştırdığımız personele dikkat ettiğimiz gibi, kullandığımız makineler ve sunduğumuz bakım onarım hizmetlerine de aynı hassasiyeti gösteren bir firmayız.